Vyhľadávanie

V ponuke je 33 nehnuteľností.
Novinky a aktuality

Predaj rodinného domu s podnikateľským priestorom

Cena:
300 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Púchov
Obec: Púchov
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 300 m2
Plocha pozemku: 1340 m2
Energ. certifikát: A
Balkón: áno
Loggia: áno
Terasa: nie
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: 26
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj zariadený rodinný dom spolu s priestorom na podnikanie. Jedná sa o tichú lokalitu v meste Púchov. Dom je momentálne obývaný majiteľom. Rodinný dom je komplet podpivničený : pozostáva z pivnice s kotolňou + voda a umývadlo, špajza , spoločenská miestnosť s krbom spolu cca 100m2. Prízemie rodinného domu pozostáva zo vstupnej predsiene a chodby , z kuchyne spojenej s jedálňou a zimnou záhradou, obývacia izba, kúpeľňa spolu s WC, obytná plocha cca 100m2. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza 2x spálňa spojená s balkónom, 1x hosťovská izba a kúpeľňa spojená s WC, obytná plocha prvého nadzemného podlažia je cca 100m2. Celková obytná plocha RD je 300m2. RD má samostatné pripojenie na elektriku , plyn, kanalizáciu. Vykurovanie RD je plynom.

Z prvého nadzemného podlažia rodinného domu je priamy prechod do podnikateľských priestorov. Na prvom nadzemnom podlaží podnikateľských priestorov sa nachádzajú administratívne priestory 3x kancelársky priestor spolu s kúpeľňou a WC, plocha cca 140m2. Prízemie podnikateľského priestoru pozostáva zo vstupnej haly, expedície, spolu s rampou pre nákladné automobily, výrobné priestory pekárne , technické miestnosti, sklady a sociálne zariadenia s plochou cca 300m2. Pivničné priestory v podnikateľskej časti obsahujú šatne pre zamestnancov spolu so sprchami a WC rozloha cca 70m2. Celý objekt je plne funkčný samostatné pripojenie na elektriku, vodu, plyn, kanalizáciu. Objekt je vykurovaný plynom, má spevnené podlažia nosnosť 1200kg/m2. V okolí podnikateľského objektu je možnosť parkovania. Podnikateľský priestor je vo výbornom stave po dohode s majiteľom určený k okamžitému užívaniu.

Majiteľ bol pri výstavbe oboch objektov tzn. rodinného domu aj podnikateľských priestorov a vie poskytnúť kompletné informácie o spôsobe realizácie stavby. Budova bola postavená v roku 1995.Majiteľ má záujem o predaj RODINNÉHO DOMU LEN SPOLU S PODNIKATEĽSKÝM PRIESTOROM, resp. je možné predať len podnikateľský priestor samostatne bez RD. V prípade vážneho záujmu je možný aj samostatný prenájom podnikateľských priestorov.

Maklér:

makler
Maklér:Jozef Duník
Telefón:0908768746
E-mail:jozef.dunik-ZVNC-finservices.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.